• kominiarz na dachu

  Nie jesteśmy czarodziejami,
  ale mamy coś z magików.

  zobacz swoje miasto z innej perspektywy...

 • kominiarz

  Jesteśmy na rynku już ponad 20 lat.
  W tym czasie zdążyliśmy wejść na
  56% dachów w Warszawie i jej
  okolicach...

 • 58444776
  pokonanych schodów
  7305597
  pokonanych szczebli drabin
  487040
  wyczyszczonych kominów
  1450
  oderwanych guzików
  363
  niespodzianek
panorama domy domy domy blank domy domy domy kominiarz golebie

Zakład Usług Kominiarskich
Janusz Mitas - O firmie

1991

Rozpoczęcie działalności

Tradycja cechów kominiarskich wymaga, żeby mistrz kominiarski działał na własny rachunek. Dlatego po kilkunastu latach nauki pod okiem doświadczonych kominiarzy i ciężkiej pracy otworzyłem w Warszawie własną firmę kominiarską.

2000

Umowa na obsługę starego miasta w Warszawie

Jak wieść niesie, sam Zygmunt III stojąc na swojej kolumnie zauważył zły stan górujących nad warszawską starówką kominów i tak się nasrożył, że pogroził władzom szablą i nakazał zrobić z nimi porządek. W taki sposób nasz zakład kominiarski dostał zlecenie na czyszczenie kominów i obsługę starego miasta. Dziękujemy Królu Zygmuncie!

2002

Teraz Polska

Nagroda „Teraz Polska” to duże wyróżnienie i powód do dumy. Godło „Teraz Polska” jest wyznacznikiem wysokich standardów i profesjonalizmu usług realizowanych przez nasz Zakład Usług Kominiarskich.

Komin
Zakład Usług Kominiarskich Janusz Mitas

tel. (22) 621 67 39
    email: kontakt@kominiarze-warszawa.pl

1997

Rozbudowa firmy

W momencie, w którym liczba zleceń przerosła nasze początkowe przewidywania, a użytkowany sprzęt zaczął wymagać unowocześnienia, przyszedł moment na modernizację. Stare drabiny i grace zastąpił nowoczesny sprzęt kominiarski i kamery kominowe. Przyjęliśmy także nowych pracowników i wróciliśmy do tego, co robimy najlepiej – do ciężkiej pracy.

2001

I nagroda festiwalu kominiarzy

Nasz wysiłek został doceniony, otrzymaliśmy pierwszą nagrodę na festiwalu kominiarzy. Wyróżnienie przez kolegów po fachu daje kominiarzom szczególną satysfakcję i motywację do dalszej pracy.